Apie mus

Apie mus

Nei vienas projektas mums nėra iššūkis.

Esame subūrę profesionalų komandą, o darbui naudojame modernią techniką, todėl miško traukimas, žolės pjovimas ir teritorijos priežiūra atliekami profesionaliai, saugiai ir greitai.

Profesionalios ir patikimos paslaugos

Rinkdamiesi profesionalias UAB Miško brolis paslaugas visada laimėsite. Mes dirbame atsakingai ir orientuojamės į ilgalaikius rezultatus. Nesiekiame greitos naudos ir nepatariame jos siekti mūsų klientams. Atsakingos ir profesionalios miško traukimo, žolės pjovimo, teritorijų priežiūros paslaugos – tai kokybės garantija jums.

DĖMESYS IR PAGALBA

Mes suprantame, kad Jūsų poreikiai miško priežiūros, kirtimo, teritorijų priežiūros paslaugoms gali keistis  dėl įvairių priežasčių. Turėdami ilgametę patirtį, mes išmokome greitai ir lanksčiai prisitaikyti, užtikrindami, kad Jūs visada gautumėte kokybišką paslaugą.

PROFESIONALUMAS

Tikime, kad efektyviausias būdas tobulėti – išgirsti savo klientus. Mes Jus girdime bet kuriame paslaugos teikimo etape.

PASLAUGŲ KOKYBĖ

Mūsų komandos nariai įvertins jūsų objektą, želdinius ir pasiūlys geriausiai tinkamus būdus ir priemones, kad maksimaliai įgyvendintų jūsų sumanymus, sudarys darbų grafiką.