Žolės pjovimas

Žolės pjovimo paslaugos

Kokybiškas žolės pjovimas – apleistų pievų, laukų, privačių kiemų šienavimo darbai stambia ir smulkia traktorine technika. Darbai atliekami žoliapjove Kubota F3090, žoliapjove Kubota ZD1211R, žoliapjove Kubota F3990, traktoriumi Kubota M5101 Narrow.

Patikėkite savo žolės pjovimą „Miško brolis“ specialistams!

Dizainas be pavadinimo (16)

Profesionalios ir patikimos paslaugos.

žolės pjovimas cover (1
Žolės, vejos pjovimas

Apleistų pievų, laukų, privačių kiemų šienavimo darbai stambia ir smulkia traktorine technika.

žolės pjovimas sugrėbimas cover
Nupjautos žolės sugrėbimas

Nupjautos žolės / vejos sugrėbimas. Mechanizuotas lauko teritorijos valymas.

žolės pjovimas priežiūra cover
Žaliųjų zonų tvarkymas

Žaliųjų  zonų (pievų, šalikėlių, melioracijos griovių šlaitų) žolės nupjovimo ir sutvarkymo paslauga.

purškimas herbicidais teritorijų priežiūra cover
Piktžolių naikinimas

Piktžolių, žaliosios augmenijos purškimas herbicidais.

žaliųjų atliekų išvežimas cover
Žaliųjų atliekų išvežimas

Žaliųjų atliekų išvežimas bei utilizavimas.

Kaip atliekamas žolės pjovimas?

Vienas iš pagrindinių sode atliekamų priežiūros procedūrų yra žolės pjovimas. Atlikus teisingai, tai natūralus būdas sukurti sveiką ir tankią velėną. Reguliarus tinkamo ilgio vejos pjovimas skatina sveikų šaknų vystymąsi. Tai taip pat padeda išlaikyti vandenį sausais laikotarpiais ir taip ilgiau išlaikyti žolę žalią.

Tačiau norėdami gauti norimą tankaus, sodriai žalio kilimo efektą, turime laikytis kelių paprastų taisyklių. Svarbūs klausimai, tokie kaip pjaunamų peilių aukštis, apdorojimo dažnis, vejapjovės tipas ir nupjautos žolės naudojimas.

Teisingas pjovimo aukštis ir dažnis

Daugelis mano, kad labai trumpai nupjaunant žolę ji greitai nebeatauga, todėl gali pjauti rečiau. Tiesą sakant, tai gali tik paskatinti vejos plėšrūnų, tokių kaip samanos ir piktžolės, augimą. Priešingai nei atrodo, pjovimas „aukštesnis“ skatina lėtesnį žolės augimą. Žolė neturėtų būti pjaunama trumpiau nei 50 mm. Be to, nepatartina nupjauti daugiau nei 1/3 – 1/2 viso stiebų ilgio. Juk netinkamas pjovimas gali padaryti daugiau žalos nei naudos, todėl rekomenduojama šį darbą patikėti šios srities specialistams.

Nuo ko priklauso žolės pjovimo kaina?

Žolės pjovimo kaina paprastai yra skaičiuojama už nupjauto ploto kvadratinį metrą ir surinktą žolę. Pasvarstykime, ar lengviau pjauti tiesią veją su dviejų savaičių senumo žole ar netaisyklingų formų dykvietę? Tada suprasite, kad vejos pjovimo kainoraštis negali būti fiksuoto dydžio. Svarbiausi veiksniai, turintys įtakos jo formavimui, yra šie:

  • paviršiaus dydis ir forma – dideles kvadratines ar stačiakampes vejas pjauti lengviausia, o darbai atliekami greitai. Daug sunkiau dirbti netaisyklingos formos apželdintose erdvėse;
  • reljefas – sunku judėti nelygiame įvairaus aukščio sklype. Plokščiuose sklypuose galite tikėtis mažesnio tarifo;
  • reikalinga įranga – priklausomai nuo to, kokio įrankio reikia, žolės pjovimo kainoraštis gali skirtis.

Be to, atminkite, kad galutinė kaina gali skirtis priklausomai nuo papildomų paslaugų, kuriomis galime naudotis.

Kreipkitės į profesionalią „Miško brolis“ komandą telefonu arba elektroniniu paštu – info@miskobrolis.lt. Taip pat galite užpildyti žemiau esančią užklausą.

Miško brolis

Žolės pjovimas ir ne tik!

Esame subūrę profesionalų komandą, o darbui naudojame modernią techniką, žolės pjovimas ir teritorijos priežiūra atliekami profesionaliai, saugiai ir greitai.

Rinkdamiesi profesionalias UAB Miško brolis paslaugas visada laimėsite. Mes dirbame atsakingai ir orientuojamės į ilgalaikius rezultatus. Nesiekiame greitos naudos ir nepatariame jos siekti mūsų klientams. Atsakingos ir profesionalios miško traukimo, žolės pjovimo, teritorijų priežiūros paslaugos – tai kokybės garantija jums.

Mūsų komandos nariai įvertins jūsų objektą, želdinius ir pasiūlys geriausiai tinkamus būdus ir priemones, kad maksimaliai įgyvendintų jūsų sumanymus, sudarys darbų grafiką.

Mes suprantame, kad Jūsų poreikiai miško priežiūros, kirtimo, teritorijų priežiūros paslaugoms gali keistis  dėl įvairių priežasčių. Turėdami ilgametę patirtį, mes išmokome greitai ir lanksčiai prisitaikyti, užtikrindami, kad Jūs visada gautumėte kokybišką paslaugą.

Rinkitės profesionalus!

Spausdami „Siųsti“ mygtuką jūs patvirtinate, kad sutinkate pateikti savo duomenis, kurie reikalingi atsakyti į jūsų siųstą užklausą.